Konu: 1000 Tane Atari Oyunu - VirtuaNES  (Okunma sayısı 7996 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri Ağası
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Europa Tribuum
    • Ödül Sistemi v3
« : 12 Temmuz 2009, 23:03:46 »
Virtua NES - 1000 Tane Atari Oyunu

Normalde 230 mb, ama sıkıştırdım ve 90 mb oldu, 1000 tane eski atari oyunu var, oyna oyna sıkılmazsınız, VirtuaNES.exe'yi açın ve File>Open'dan NES Roms klasörüne girip istediğiniz ROM'u çalıştırın, tuş ayarlarını da Options sekmesine girip Controllers seçeneğinden düzenleyebilirsiniz, kendi uploadımdır, temizdir; iyi oyunlar:

İNDİR

Arkadaşlar, bu arada bazı oyunlar çalışmayabilir, bunların arasında Ice Climber denen çok zevkli bir oyun var, onu da ben ayrıyetten upload ettim, bu RAR'ı açıp içindekini "VirtuaNES/NES Roms" dizinine atın, sonra VirtuaNES.exe'den açarsınız, iyi oyunlar:

Ice Climber

Bir kaç resim:

Super Mario Bros.

Tiny Toons

PacMan

Hata Empirevari bir oyun bile var: L'empereur!

Bikkuri Nekketsu Shin Kiroku - Olimpiyat Oyunu

« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2009, 21:54:00 Gönderen: TuCoT »

Çevrimdışı kratoss

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2009, 23:05:42 »
Hocam ellerine sağlık denedim gerçekten güzel oyunlar var.Eski oyunların tadı ayrı oluyor.Çünkü yapan firmanın para kazanma kaygısı yok. tbr*
-the path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. and i will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. and you will know that my name is the lord when i lay my vengeance upon thee

Çevrimdışı holy_warrior_01

• *
  • Knock Me Out
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2009, 23:08:39 »
Ellerine sağlık ağa,eski oyunlardan vazgeçilmez tbr* tbr*

Inflict not on an enemy every injury in your power, for he may afterwards become your friend. - Moslih ed Din Saadi

Çevrimdışı kratoss

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2009, 23:10:38 »
Ablamlarla Tiny toonsu çok oynardık.Müthiş ya vallahi kendimi eski bir arkadaş ile karşılaşmış gibi hisettim
-the path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. and i will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. and you will know that my name is the lord when i lay my vengeance upon thee

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri Ağası
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Europa Tribuum
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #4 : 12 Temmuz 2009, 23:11:33 »
İndirin oynayın bol bol, bundaki tadı pc oyunlarında zor bulursunuz vallahi... tbr*

Çevrimdışı Hacı

• *
  • BEN GELDİM :D
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2009, 23:17:55 »
Tsubasa var mı?

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri Ağası
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Europa Tribuum
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2009, 23:19:31 »
Gittin olmayan oyunu seçtin ha Hacı. pacoz* Ama Nekketsu oyunlarının tümü var, onlar çok zevkli.

Çevrimdışı Hacı

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #7 : 12 Temmuz 2009, 23:22:06 »
Ya bunlar dandirik younlar yaaa... Yok mu Goal 3 veya Contra?

Çevrimdışı TuCoT

• Yeniçeri Ağası
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Europa Tribuum
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #8 : 12 Temmuz 2009, 23:24:02 »
Goal 3 var, Contra da var, hem de tüm sürümleri, indir de dandirik mi değil mi göresin Hacı Cavcav.tbr*
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2009, 23:24:18 Gönderen: TuCoT »

Çevrimdışı Hacı

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #9 : 12 Temmuz 2009, 23:24:59 »
Ya şimdi aklıma geldi benim Winrar bozuk. Virüslü.  uzgun* Hay ben bu Windows'un! VirüsBank oldu bu bilgisayar. Bill Gates bu memlekete gelse, Teksim'de birkaç arkadaş: Pip.n kopsun Bilo diye pankart açacağız. Açınca görürsünüz bizi.
Tsubasa da var ama ben oynayamıyorum.  dov*
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2009, 23:35:05 Gönderen: TuCoT »

Oyun dünyasındaki gelişmeleri Oyun Fest'ten takip edin.
İncelemeler, haberler ve özel içerikleriyle yükselen değer Oyun Fest sizleri bekliyor.