(3.Sezon)Savaşçılar ve Tanrılar [FİNAL: 16.08.2010]!!!

• 555 Yanıt
  • 48675 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı army

• **
  • 827
GİRİŞ

Kuzeyde barbar topraklarında küçük bir köyde yaşayan cesur Theodor çocukluğundan beri savaş eğitimi almıştı bunun nedeni Odin Savaşçısı olmak istemesiydi.

Artık kendini yeterli düzeyde hissettiğinde gizli tapınağı bulmak için ormana doğru yola koyuldu.

Tapınağı bulmuştu ve çok heyecanlıydı Odin savaşçısı olmayı çok istiyordu.

Derken birden hava karardı ve arkadan bir Valkyrie geldi.

“Merhaba cesur Theodor” dedi. “Odin savaşçısı olmak istediğini biliyorum ve bunun için Odin’in yeryüzündeki sarayına gitmelisin.” Dedi.

“Oraya ulaşabilmek için zorlu yolları geçmen gerecek, önce kuzeye gidip büyük buz gölünü geçmen gerek daha sonra da Odin’in sarayına giden dağ yoluna ulaşacaksın dikkat et Odin’in sadık buz devleri o yolu çok iyi korurlar onları atlatmanın bir yolunu bulmalısın.” Dedikten sonra yok oldu Theodor şaşkınlıktan belli bir süre konuşamadı bile.
Ama şoku kısa sürede atlatıp zırhını kuşanmak için köye doğru yola koyulmuştu…

*

Çevrimdışı Scipii

• 1510
Hadi bakalım... Theodor'un Odin olma yolundaki macerasını merakla bekliyorum tbr*

Birde ağaçlar çok fazla olmuş, yani bu normalde bazıları taşmış sanki. Azaltıp taşmayı engellersen daha iyi olur... Hikaye çok güzel, devamını bekliyorum tbr*

*

Çevrimdışı army

• **
  • 827
Odin olmayacak aslında Odin Savaşçısı olacak :)
Teşekkürler yeni bölüm yarın gelir herhalde.

*

Çevrimdışı Scipii

• 1510
Odin olmayacak aslında Odin Savaşçısı olacak :)
Teşekkürler yeni bölüm yarın gelir herhalde.

Mitoloji ile aram iyi değildirde, ben onun Odin olacağını düşünürken Odin'in savaşçısı olacakmış. O yandan kusra bakma.

Bekliyorum tbr*

Süper tbr*
Thedor berserk gibi bişeymi olacak.

Thedor için hangi birimi kullandın?

*

Çevrimdışı army

• **
  • 827
Şimdilik throwing axeman. İlk bölüm biraz aceleye geldiği için kısa olabilir ama sonraki bölümler bomba olacak :)

Bu sanırım en iyi hikaye olma yolunda favorilerden tüm oyunlardaki forumda