AnasayfaGiriş YapRegister

Total War Türkiye Ortak Çalışma Alanı » Total War İle Alakalı Ve Özgün Görsel Çalışmalar

Üyelerden gelen renkli ya da kara kalem çalışmaları

İlk « (62/86) » Son

image bonanzia: | Hashashim (Online)
(25 Eylül 2009, 19:22:00)

Öncelikle küp gibi çizimlerle başla.Küp çiz.Sonra bir yerden ışık seç kendine içini boyamaya başla gölge efektiyle kara kalem havasına kavuştur onu.Böyle basitten başlarsan yapabilirsinde dersinki küp müp güzel çizdim beceriyorum galiba tebessum*

image Rolly: | Janissary Musketeer (Online)
(25 Eylül 2009, 19:24:47)

küp çizerizde sonra bnak*

(25 Eylül 2009, 19:34:32)

Küp çiz hele gerçekçi geriside gelir.Mesala ışığa dönük yüzü en açık renkken üst taraf orta tonlarda olsun.Işık almayan yüzü en kpyu olsun.gölgelemeyi doğru verirsen küp üzerinde mantığını öğrenirsin.Normal resimde bile kötü çizssende çok değiştirir gölgeleme.Mesala;

Mesala bu daha amatörce karakalem resim olmasına rağmen hoş duruyor.Basit net kesin çizgilerle çizilmiş.Mesala buruna bak.Gölgeyle oluşmus.Çizgi yok gölge efektiyle burun oluşmuş.Şu baktığın resimden gölge mevzusunu kaldır cinali gibi olur.Küp üzerinde çalışın sonra top gölgelendirin öyle başlayın ilerlemeye tbr*

image byseco: | Janissary Heavy Inf. (Online)
(25 Eylül 2009, 19:38:06)

Karakalemin temeli gölgelendirmedir! pff*

(25 Eylül 2009, 19:55:09)

Küp çizin ve gölgelendirme yapın.5-6 kere böyle A4 kağıda çizin küp ve boyayın.En sonunda en iyi ve en büyük küpü çizmeye çalışısın A4 kağıda.Buraya koyun varsa eksiğiniz yardım ederiz bir başlık altında tbr*

1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 86

Navigasyon

Yanıtla

Tam sürüme git