Oyun dünyasındaki gelişmeleri Oyun Fest'ten takip edin.
İncelemeler, haberler ve özel içerikleriyle yükselen değer Oyun Fest sizleri bekliyor.

Konu: shogun 2 total war Çalışmayı Durdurdu Hatası [ÇÖZÜM]  (Okunma sayısı 15418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atmaca53

• *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 12 Aralık 2011, 22:43:45 »
benim oyun orjınal fakat bende oyunda savaş yapıp bittikten sonra donuyor neyapabılırım dosyaları dogrulama yaptığım halde aynı sorunu yaşiyorum oyunu aldığım için cok pişmanım

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Araştırmacısı
  • *
  • Onur Nişanları Ailesinin büyümesine yardımcı olanlara verilir.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 13 Aralık 2011, 00:29:11 »
Sanırım sistemin kaldırmıyor.
Bilgisayarı biraz hafiflet gereksiz programları kaldır ve oyunun da grafik ayarlarını düşür.
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

Çevrimdışı atmaca53

• *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 20 Aralık 2011, 02:39:36 »
460 gtx hawk 1 gb ekran kartı var battlefiad 3 makıne gıbı 64 luk server da oynuyorum sorun olmuyorda bu oyun mu yapıyor asker ler maksımum ordu 1000 kışi olsun
ama sorun savaş bittikten sonra loading  gelınce donuyor oynarken sorun yok kasma fılan olmuyor  srn*

Çevrimdışı mettuzo

• *
  • Tarih değil ; hatalar tekerrür eder
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 31 Aralık 2011, 01:21:44 »
bunun sebebi & 100 türkçe yama... Yamayı kaldırdıktan sonra da atıyorsa bilemem.. tebessum*

Çevrimdışı onurexs

• *
  • Öğrenin,Oynayın,Paylaşın:Mutlu Olun ! (Tavsiye)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 07 Ocak 2012, 15:56:50 »
Kardeş bende aynı hatayı alıyorum oyun korsan steam nerdn accam konum burda yarımlarınızı bekliyorum http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=79866.0  kizgin* kizgin* kizgin* kizgin* kizgin* kizgin*
Medival total war 2 genel bilgiler:Tıkla

Empire total war ekonomi rehberi=Tıkla

Empire Total WarMaratha Rehberi=Tıkla

Çevrimdışı atmaca53

• *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 27 Ocak 2012, 06:03:56 »
oyunu yenıden yukledım aynı hatayı aldım ensonun da format attım olmadı yıne aynı hatayı yaptı  dov*  bende korsan indirdim sorun ortadan kalktı ne saçma bır olay gıttı bızım 70 tl  sinir*

Çevrimdışı bkc1998

• *
  • Total War Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 13 Mayıs 2012, 21:10:26 »
bende yeni indirdim shgun 2 yi (KORSAN)...Oyun açılıyor açıldıktan hemen sonra windows 7 çalışmayı durdurdu hatası veriyor.'can you run it'de kaldırıyo gözüküyo hem directX9 umda var ne yapacağım?
 kizgin*
İnsan Türk olur da,nasıl Mustafa Kemal Paşa'dan taraf olmaz?!

Çevrimdışı Telcontar

• *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 14 Mayıs 2012, 00:19:33 »
bende yeni indirdim shgun 2 yi (KORSAN)...Oyun açılıyor açıldıktan hemen sonra windows 7 çalışmayı durdurdu hatası veriyor.'can you run it'de kaldırıyo gözüküyo hem directX9 umda var ne yapacağım?
 kizgin*
Tek neden.

Çevrimdışı Bushidoka

• *
  • Rain of blood.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Haziran 2012, 02:59:06 »
Bende aynı sorunu yaşamıştım oyun için extra bir klasör açtım ve geçici anlık dosyalarını orada tutuyordu.. çözülmüştü.
Sizin sorununuz nedir bilemiyorum fakat aşağıda birkaç çözüm yolu var.
http://www.http://www.totalwar-turkiye.com.com/index.php?topic=7742.0
Kötü Bir Barış, Savaştan Daha Berbattır.

Çevrimdışı gkhnacar

• *
  • Total War Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 29 Eylül 2012, 01:27:44 »
arkadaşlar shogun total war oyununu oynarken oyundan çıkma sorunu yaşıyordum.daha sonra yardımlarınız sonunda ekran kartını güncelledim ve C:\Users\GKHNACAR\AppData\Roaming\The Creative Assembly klasöründeki shogun 2 klasörünü sildim ve oyun oynanabilir oldu.ancak bu seferde iki üç saat oynadıktan sonra oyun yine atmaya başladı.  C:\Users\GKHNACAR\AppData\Roaming\The Creative Assembly klasörünü yine sildim ve oyunu en baştan yine 2-3 saat oynadım.daha sonra yine aynı sonucu aldım yani oyundan attı. şimdi klasörü yine silsem en baştan başlıcam.oyunun sonu bir türlü gelmiyor böyle olunca d. ne yapabilirim.pc de yeterli alanda var. ne yapabilirim bu konuda

Oyun dünyasındaki gelişmeleri Oyun Fest'ten takip edin.
İncelemeler, haberler ve özel içerikleriyle yükselen değer Oyun Fest sizleri bekliyor.