Konu: oyunun cd anahtarı nereye yazılır?  (Okunma sayısı 1865 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EßÛ DüCaNE__

• *
  • Dr. Şehid Alim Abdullah AZZAM
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« : 25 Eylül 2011, 07:18:19 »
arkadaslar rtw gold ed. aldım şimdi steamdan.oyuna girmek için tıkladığımda : oyuna girdiğin de cd anahtarını yaz ,steam buna ihtiyaç duyar diyor.
neyse oyuna girdik ama mouse u hareket ettiremiyorum.bi de bu cd anahtarını oyunun içinde nereye yazıcam.ama mesela mouse çift tıkladığımda şehir bilgileri flaan geliyor ekrana.(eğer mouse imleci şehrin üstünde başladıysam oyuna) bi yardım edin.
"Ellerindeki basit silahlarla modern silahlara karşı savaşan cesur Afgan özgürlük savaşçılarını seyretmek özgürlüğü seven kimseler için bir ilhamdır. Onların cesaretleri bize bu dünyada savunmaya değer şeyler olduğu yönünde büyük bir ders vermektedir. Afgan halkına, tüm Amerikalılar adına şunu söyleyebilirim sizin kahramanlığınıza, sizin özgürlüğe olan adanmışlığınıza ve sizin size zulmedenlere karşı kesintisiz mücadelenize hepimiz hayranız".

1983'de Afganistan'a Rus birlikleri gönderildiğinde Ronald Reagan'ın açıklaması

Çevrimdışı zugabere

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2012, 06:58:17 »
aynı problem bende de var.sen çözebildin mi?

Çevrimdışı £l£ssar

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2012, 11:11:07 »
cd keyi zaten yazılı şekilde geliyo o oyunlarda. bende rtw yüklü değil ama diğer tw oyunlarında cd key oyunla beraber geliyo. oyundaki sorunu anlayamadım. cd key girmeden oyuna giriyosa sorun olmamalı.

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Araştırmacısı
  • *
  • Ödül Sistemi v3 Ailesinin büyümesine yardımcı olanlara verilir.
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2012, 11:59:10 »
Orjinal oyunlarda kutunun içinde bir yerde CD şifresi yazılı olur her zaman.  tbr*
İyi bakarsanız bulursunuz. Ayrıca yazılacağı yerde oyunu kurarken karşınıza çıkar.
Yani yükleme sırasında ve başlarda bir yerde yazılacak yer ekrana çıkıyor o zaman yazacaksınız.
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

Çevrimdışı zugabere

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2012, 19:17:09 »
Şimdi problem tam olarak şöyle.Steam'den aldım RTW Gold Edition ve RTW Alexander'ı.Steam'de online iken oyunu açıp oynamakta hiç bir sıkıntı yaşamıyorum.Sadece oyunu açarken  oyunun şifresi geliyor önüme ve bana "oyun bu şifreyi ister,istediğinde bu şifreyi yazın" diyor fakat benden istemiyor oyun şifreyi.Online oynamakta hiçbir sıkıntı yok fakat offline oynamaya kalktığımda "invalid key" hatası veriyor.Büyük ihtimalle o şifreyi onaylatmadığım için oluyor.Sorum işte o cd keyi nasıl onaylatabilirim?

Çevrimdışı £l£ssar

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2012, 19:29:05 »
şimdi o gelen ekran her oyunda geliyo. o ekranda bir seçenek var. bu iletiyi bir daha gösterme diye. onu işaretleyip tamam dersen sonra tekrar gelmez o uyarı. o şey sadece uyarı. zaten o oyunu steamdan indirince serali içinde geliyo. oyun soracak olsa oyuna girmeden sorar. ama öyle bi problem genelde olmuyo. offline da karşılaştığın sorun ne tam olarak? hem offline derken neyi kastediyorsun? steam offline olayını mı? orda da sorun olmamalı. ben hiç karşılaşmadım o şekilde bir sorunla...

Oyun dünyasındaki gelişmeleri Oyun Fest'ten takip edin.
İncelemeler, haberler ve özel içerikleriyle yükselen değer Oyun Fest sizleri bekliyor.