Oyun dünyasındaki gelişmeleri Oyun Fest'ten takip edin.
İncelemeler, haberler ve özel içerikleriyle yükselen değer Oyun Fest sizleri bekliyor.

Konu: Steama para yükleme {acil cevap}  (Okunma sayısı 2025 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Greeek

• *
  • Total War Türkiye
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« : 24 Haziran 2012, 14:50:04 »
Arkadaşlar ben şimdi steam'dan bu oyunu almak istiyorum ama oyun 30$ ama steama 50$ ekleniyor e ben napıycam şimdi bi 20 bi 10 bide 5 mi eklicem blood pack le almak icin
Matraxcıııı

Çevrimdışı Furkovic

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2012, 19:55:03 »
biraz daha açık yaz.Bak sen 50 dolar yükle blood pack+Shogun 2 alırsın.Para üstünede ileride başka bir oyun.
http://www.totalwar-turkiye.com

GERÇEK TOTAL WAR'CILARIN BULUŞMA NOKTASI

Çevrimdışı Greeek

• *
  • Total War Türkiye
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2012, 20:32:22 »
arkadaşım ya 50 dolarda çok geliyor şimdi babama 60 TL falan dedim ama oynanabilir klanlara baktım çok ezik hepsi ben "oda" falan istiyorum o yüzden bakcam.100 liram var aslında karne parası ama off napcam bilmiyorum.Ya mecbur alıcaz bakıyorum blood pack olmayınca oyun birşeye benzemiyor.Ama ben oyunu bakcam şeyle almak istiyorum kutulu.Peki oyunu steamdan değil kutulu alsak bir yerden,Steamdan girilip blood pack alınabilir mi
Matraxcıııı

Çevrimdışı Furkovic

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2012, 20:36:02 »
arkadaşım ya 50 dolarda çok geliyor şimdi babama 60 TL falan dedim ama oynanabilir klanlara baktım çok ezik hepsi ben "oda" falan istiyorum o yüzden bakcam.100 liram var aslında karne parası ama off napcam bilmiyorum.Ya mecbur alıcaz bakıyorum blood pack olmayınca oyun birşeye benzemiyor.Ama ben oyunu bakcam şeyle almak istiyorum kutulu.Peki oyunu steamdan değil kutulu alsak bir yerden,Steamdan girilip blood pack alınabilir mi

Evet alınabilir.Kutulu alıp steame kaydettikten sonra oyun kütüp kütüphanesinde oyuna sağ tıkla özellikler de dlc bölümüne gelip indirebilir içeriklerden alman.

Sana tavsiyem eğer 100 tlen varsa öncelikle yaşadığın ilde vatan computer varsa hafa sonunda yüzde 25 indirim olacak oradan 45 tlye fall of the samurai,24 tlyede shogun 2 al.(Kutulu)

Eve gel ve kredi kartıylada istediğin dlc'yi al.Bllod pack 1.50 dolar zaten birşey değil.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2012, 20:37:30 Gönderen: Furkovic »

Çevrimdışı Greeek

• *
  • Total War Türkiye
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2012, 21:04:29 »
1.5 dolar bişi değil biliyorumda işte şu kredi kartı olayı.Ama bakıcam ya babama dicem baba böle böle ama benim yaşadığım yerde vatan pc yok galiba telefonla sipariş etsek getirmezler mi oturduğum yere ?
Matraxcıııı

Çevrimdışı Telcontar

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2012, 21:38:56 »
Para yüklemene gherek yok. Oyunu sepete ekle de ordanda satın ala abs çıkan yerdenj sadece o rünün parasını öd3er bilgilerini girince.

Çevrimdışı Greeek

• *
  • Total War Türkiye
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #6 : 24 Haziran 2012, 22:53:40 »
hee iyimiş o zaman blood pack almak için 5 dolar yüklememe gerek yok iyi iyi peki bir şey sorcam bu oyunun kendi verdiği klanlar işe yarar mı yoksa o clan pack lerinden almak lazım mı
Matraxcıııı

Çevrimdışı Telcontar

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #7 : 25 Haziran 2012, 00:12:20 »
hee iyimiş o zaman blood pack almak için 5 dolar yüklememe gerek yok iyi iyi peki bir şey sorcam bu oyunun kendi verdiği klanlar işe yarar mı yoksa o clan pack lerinden almak lazım mı
Ya şimdi işe yararlar. Yani yeni ülke için verdiğin parayua değmez hem alacaksaqn illada sadece ikko ikki al.

Çevrimdışı Furkovic

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #8 : 25 Haziran 2012, 00:59:14 »

Bence sen benim dediğimi yap vatandan yüzde 25 indirimde internetten kutulu oyun sipariş et.

Shogun 2 kötü,Fall of samurai daha süper bir oyun.Yüzde 25 indirimle yaklaşık 70 tlye ikisinide alırsın.

Çevrimdışı Telcontar

• *
    • Profili Görüntüle
    • Ödül Sistemi v3
« Yanıtla #9 : 25 Haziran 2012, 08:03:34 »

Bence sen benim dediğimi yap vatandan yüzde 25 indirimde internetten kutulu oyun sipariş et.

Shogun 2 kötü,Fall of samurai daha süper bir oyun.Yüzde 25 indirimle yaklaşık 70 tlye ikisinide alırsın.
Adam istediğini alır kardeş.Benim önerim tweknolojik istiyorsa tüfekli F.O.T.S  kılıçlı istiyorsa shogun 2 alsın.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2012, 08:04:38 Gönderen: Telcontar »

Oyun dünyasındaki gelişmeleri Oyun Fest'ten takip edin.
İncelemeler, haberler ve özel içerikleriyle yükselen değer Oyun Fest sizleri bekliyor.