Oyun dünyasındaki gelişmeleri Oyun Fest'ten takip edin.
İncelemeler, haberler ve özel içerikleriyle yükselen değer Oyun Fest sizleri bekliyor.

Konu: [Animasyon]Avatar : The Legend of Korra - 3.Sezon Fragmanı ve İlk Bölüm Tarihi !  (Okunma sayısı 6589 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı forever_ducale

• Human After All
  • *
  • •๋● -۰••● Serasker ●••۰- ●•๋
  • Onur Nişanları Ailesinin büyümesine yardımcı olanlara verilir.
    • Profili Görüntüle
« : 02 Mart 2013, 09:31:00 »
Anime Adı: Avatar : The Legend of Korra
Anime Türü: Macera, Aksiyon, Dövüş
Yapım Yılı: 2012
Özet: Aang’in Avatarlık döneminden 70-75 yıl sonrasını konu alacak dizide bir sonraki Avatar olan Korra’nın maceralarını izleyeceğiz … Ana karakterimiz Korra, Güney Su Kabilesi’nden isyankâr, tutkulu ve korkusuz bir su bükücü. İzleyeceğimiz dönemde kendisini suyun yanında toprak ve ateş bükmeyi de öğrenmiş fakat henüz hava bükmede ustalaşmamış bir şekilde göreceğiz. Hava bükmeyi öğreneceği kişi ise -buraya dikkat- Aang ve Katara’nın oğlu Tenzin. İkili “Republic City”de artan suç oranlarına ve anti-bükücülüğe karşı mücadele edecek …

Nickelodeon IGN ekibi geçtiğimizi günlerden 3. kitabın fragmanını yayınladılar. Peki bu ne zaman başlayacağı konusunu akla getirdi? Yapılan açıklamaya göre Haziran'ın 27'sinde ilk iki bölüm yayınlanacak.Yani önümüzdeki hafta Avatar Korra 3. sezonu ile karşımızda olacak.

-Sezon 3 Fragmanı izleyeneler ve bir daha izlemek isteyenler için-
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=A0UBbzeFc74" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=A0UBbzeFc74</a>

-Sezon 3 trailerinden Zuko görüntüleri-

« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 14:09:32 Gönderen: forever_ducale »
Beyler muhabbeti çok kaydırmayın. Gereği yok. Gidin güzel güzel oyun oynayın, adam dövün, kedileri bıçaklayın, köpekleri denize atıp boğun, camdan atlayın, nefesinizi tutun beyninize oksijen gitmesin, balık yiyip süt için gece gece zehirlenin veya dominostan pizza söyleyin ziyafet çekin  ama muhabbeti kaydırmayın bakın gereği yok.

Bu Mesaj İçin forever_ducale Kullanıcısına Teşekkür Edenler: Toplam (2 Kişi) Abdülkadir [ 2013-03-02 11:11:39 ] bravehearts [ 2013-03-18 18:58:27 ] 

Çevrimdışı berkaymilan

• *
  • Remember The Future
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2013, 09:37:18 »
Ainme

Başlığı yanlış yazmışsın .  melek*
1 Mayıs'ta başına gaz bombası düşüp komaya giren kız 19 yaşında dedin , 17 yaşında çıktı .
Örgüt üyesi dedin , sicili temiz çıktı .
Elinde molotof var dedin , üzüm sirkesi çıktı .
Dinsiz Japon olsa harakiri yapardı
Avrupa'da olsa mesleği bırakırdı
Amerika'da olsa istifa ederdi
Sahi , sen ne yapacaksın İstanbul Valisi ?

Dağlardan dağlara anlı şanlı bir ülke sevdalar içinde!
MİLLİYETÇİ TÜRKİYE!

• Human After All
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2013, 09:38:23 »
Düzelttim ve 1.Bölümü ekledim.
Beyler muhabbeti çok kaydırmayın. Gereği yok. Gidin güzel güzel oyun oynayın, adam dövün, kedileri bıçaklayın, köpekleri denize atıp boğun, camdan atlayın, nefesinizi tutun beyninize oksijen gitmesin, balık yiyip süt için gece gece zehirlenin veya dominostan pizza söyleyin ziyafet çekin  ama muhabbeti kaydırmayın bakın gereği yok.

Çevrimdışı EterNity[TR]

• *
  • *
  • Total War Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Mart 2013, 09:38:37 »
1'in ve 2'nin hiç bir bölümünü kaçırmadım dizi hakkında da herşeyi biliyorum bir kaç görsel;

1.'nin konusunu anlamadan 2.'ye başlamanızı önermem şimdiye kadar gördüğüm en iyi anime dizidir.

1. dizi;

2. dizi;

Bu Mesaj İçin EterNity[TR] Kullanıcısına Teşekkür Edenler: Toplam (2 Kişi) forever_ducale [ 2013-03-02 10:07:53 ] Abdülkadir [ 2013-03-02 11:11:53 ] 

Çevrimdışı zafer2813

• *
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2013, 09:39:32 »
Diğer diziye oranla çok aşağıda bence...  uz*

Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...

Çevrimdışı EterNity[TR]

• *
  • *
  • Total War Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 02 Mart 2013, 09:45:12 »
Diğer diziye oranla çok aşağıda bence...  uz*

Hayır buda iyi tabi sonuna kadar izlediysen ama karakterler konusunda aşağıda kalıyor çünkü eski karakterleri hepimiz daha fazla seviyorduk yenisinde en sevdiğim karakter en iyi toprak bükücü Toph'un kızı Lin bei fong

• Human After All
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2013, 10:08:49 »
Uğur ilk seri için yeni konu açabilir misin ? tebessum*
Bu arada bitiren var mı bu sezonu ?

Çevrimdışı Abdülkadir

• *
  • Hakkımda bilgin yoksa, fikrin de olmasın!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2013, 11:11:31 »
En sevdiğim çizgi dizi serisi.

The Last Airbender ve Legend of Korra.

Korra iyi ama The Last Airbender'ın yerini alacak kadar kaliteli değil.

Ayrıca meraklılarına:

Korra'nın ikinci sezonu 14 Nisan 2013'te geliyor...

Edit: Ercü ben bitirdim. HD kalitede izlemek ve indirmek istiyorsanız bu forumu ziyaret edin. Tek kelime ile mükemmel!

http://www.avatartr.com/
« Son Düzenleme: 02 Mart 2013, 11:13:58 Gönderen: Abdülkadir »
Arkadaşlar ben Abdülhamit değilim, karıştırmayın.

Bu Mesaj İçin Abdülkadir Kullanıcısına Teşekkür Edenler: Toplam (1 Kişi) forever_ducale [ 2013-03-02 11:40:07 ] 

Çevrimdışı II.Bayezıd

• *
  • Merhaba..
    • Profili Görüntüle
  • Üye moderatör izleme listesindedirİzlemede
« Yanıtla #8 : 02 Mart 2013, 11:21:06 »
 Legend of Korra nın ilk sezonu bitti bile zira ilk 4 sezona baktıktan sonra 2.dizi bana çok saçma geldi. Artık o eski ufak çizgi film tadı da yok. Bu yüzden 2.sini hiç izlemedim bile yan 2.sezonu.  Umarım Avatar yeni bir çalışma çıkartır.

Çevrimdışı Abdülkadir

• *
  • Hakkımda bilgin yoksa, fikrin de olmasın!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Mart 2013, 11:26:18 »
Olayı biraz karıştırmıssınız siz. :D

Avatar The Last Airbender 3 sezondan oluşuyor ve 3 yıl sürmüştür. 2005'te başlayıp 2008'de bitmiştir.

Korra ise bu çizgi dizinin yeni versiyonu. Aradan çok uzun zaman geçiyor falan işte, bizimkiler ölüyor. Yeni avatar Korra doğuyor falan...

Korra'nın ilk sezonu 12 bölümdü ve bitti. İkinci sezonu 14 bölümden oluşacak ve 14 Nisan 2013'te başlayacak.
Arkadaşlar ben Abdülhamit değilim, karıştırmayın.

Oyun dünyasındaki gelişmeleri Oyun Fest'ten takip edin.
İncelemeler, haberler ve özel içerikleriyle yükselen değer Oyun Fest sizleri bekliyor.